JAK WYBRAĆ OBRAZ DO WNĘTZRZA 5 Zasad ✨✨✨
Dekorowanie obrazami zawsze było jednym z najlepszych sposobów na stworzenie indywidualnej przestrzeni, która posiada swój niepowtarzalny nastrój i komfort.

Poniżej podajemy 5 zasad jak dobrać obraz do projektowanego wnętrza

✨1. Pionowe czy poziome obrazy. Aby pięknie powiesić obrazy weź pod uwagę geometrię przestrzeni. Obrazy mogą uwydatnić niektóre cechy pokoju a niektóre ukryć. Na przykład długie pionowe sprawią każde wnętrze wizualnie wyższym a kilka obrazów równomiernie rozwieszonych poziomo wizualnie poszerzy pokój.

✨2. Jak dobrać wysokość dla obraza. Można powiesić obraz na podstawie «metody muzealnej» gdzie odległość środkowej linii od podłogi wynosi 152cm. Jeśli ludzi siadają i oglądają obrazy lepiej powiesić niżej.

✨3. Zagospodarowanie pustej ściany. Im więcej pustej przestrzeni na niej tym większy obraz można powiesić. Obrazy nad kanapą w salonie powinny być średniej wielkości A same pusty ściany można zaaranżować ogromnymi obrazami zakrywającymi całą ścianę.

✨4. Podświetlenie. To na ile dobrze będzie prezentował się obraz zależy od jego podświetlenia. W zasadzie każdy obraz potrzebuje swego podświetlenia. Gzie obrazy służą jako dekoracja wnętrza wystarczy oświetlenie ogólne. Najważniejsze aby oświetlenie ich mocno nie oświetlało i nie akcentowało.

✨5. Stylistyka i obraz. Umiejętne dobranie ramy obrazu i koloru ściany przy projektowaniu spowoduje że obraz nie zniknie we wnętrzu.

Na zdjęciach nasze projekty i użyte obrazy. W projektach często używamy obrazów które sami malujemy. Zamów projekt wnętrza z indywidualnym obrazem

#obraz #obrazwewnętrzu#projektwnęrz #aranżacjawnętrz#sztukawewnętrzu #dobraćobraz#poradynawnętrze #dekoracjawnętrz
#livingroomdecor #livingroomdesign
#ineks_design @ineks_design #ineks #lamele #projektjadalni
MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS,

A MY Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY!
Made on
Tilda