JAK NADAĆ CHARAKTER WNĘTRZU - ARANŻACJA ŚCIAN - TRENDY W 2021✨
Przy projektowaniu wnętrz zazwyczaj mało uwagi poświęcamy ścianom, przeważnie skupiamy się na malowaniu, wyboru odpowiedniej tapety, ewentualnie doboru pasujących obrazów.
.
Ściany sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i nadają mu niepowtarzalny charakter.
.
Projektanci INEKS design z troską odnoszą się do zaaranżowania ścian dla uzyskania wyjątkowego i ciepłego klimatu każdego pomieszczenia.
.
Przedstawiamy aktualne materiały używane przez INEKS design w 2021. Odkryj poszczególne trendy w karuzeli w naszych najnowszych projektach.
.
1. Panele tapicerowane - Hit w 2021 roku! W trendzie różne kształty, różne kolory. Używanie paneli tapicerowanych sprawia, że wnętrze staje się ciepłe i jednocześnie niepowtarzalne.
.
2. Panele drewniane - lamele. Lamele cienkie, grube, lub z podświetleniem to bardzo oryginalne rozwiązanie do oddzielenia przestrzeni lub ukrycia nierówności na ścianach. Pionowe panele optycznie wydłużają przestrzeń, robią wrażenie wyższych sufitów
.
3. Panele drewniane z podświetleniem LED.
.
4. Sztukateria. Wszystkie rodzaje i kształty sztukaterii na ścianach sprawiają, że przestrzeń nabiera elegancji. Dodatkowo sztukateria podkreśla stylistykę każdego wnętrza.
.
.
#interior #interiordesign #trends#2021trendsinterior #inspiration#lamele #sztukateria #ozdobnesciany#sciany #inspiracje #walls #panele#paneletapicerowane #livingroom#livingroomdecor #project #architect#interiordesignstudio #ineks_design#inekssalon#ineks_design @ineks_design #ineks #lamele #projektjadalni
MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS,

A MY Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY!
Made on
Tilda