TERAPIA KOLORAMI. JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI KOLOR POŚCIELI
Twoja sypialnia to idealne miejsce na relaks, ponieważ za jej drzwiami wychodzimy z codziennego zgiełku, zmartwień i dokuczliwych problemów. Kiedy wchodzisz do sypialni i patrzysz na swoje łóżko, jakie emocje cię nachodzą? Czy wiesz, że przyczyna tej lub innej reakcji może bezpośrednio zależeć od koloru i wzoru pościeli?

Większość ludzi to wzrokowcy, to znaczy oczy są głównym kanałem otrzymywania informacji dla nas. Osoba doświadcza nieświadomych emocji, będąc otoczona przedmiotami o określonym kolorze i określonym wzorze.

Znając te cechy wpływu kolorów i wzorów na psychikę, możesz łatwo stworzyć idealną i niezbędną atmosferę w swojej sypialni.

Kolorystyka kompletów pościeli:

** Biała pościel.
Biel reprezentuje czystość i spokój. Biały kolor dodaje energii, łagodzi i pomaga radzić sobie z bezsennością.

** Czarna pościel.
Czarny to głęboki i seksowny kolor dla luksusu. Daje ci przypływ energii.

**Czerwona pościel.
Czerwony jest preferowany przez osoby aktywne i energiczne, ponieważ ten kolor intensywny i emocjonalny wpływ. Czerwony pomaga ustabilizować bicie serca i obniżyć ciśnienie krwi.

** Pomarańczowa pościel.
Pomarańczowa pościel poprawia nastrój i pomaga radzić sobie ze smutkiem i depresją. Ten pozytywny kolor doda Ci pewności siebie i optymizmu.

** Zielona pościel.
Zieleń słynie z właściwości łagodzących. Zielona pościel zapewni uczucie świeżości i jedności z naturą, pozwoli maksymalnie się zrelaksować, rozładować stres i napięcie mięśni, obudzić się wypoczętym i energicznym.

** Niebieska pościel.
Tybetańscy lekarze nazywają niebieski kolorem błogiego snu. Niebieska pościel uspokaja i relaksuje, daje radosne sny, ma zbawienny wpływ na psychikę.

** Granatowa pościel.
Granatowy kolor Twojej pościeli doda szlachetności i wyrafinowania sypialni. Granatowa pościel pomoże Ci całkowicie zrelaksować ciało i umysł, zapewniając spokój ducha. Granatowy łagodzi nerwowość i strach, tworząc atmosferę bezpieczeństwa.

** Fioletowa pościel.
Marzyciele i filozofowie wybierają fioletową pościel. W sypialni z taką pościelą będziesz mieć kolorowe, jasne i niezwykłe sny. Używaj fioletowej pościeli z umiarem, a wtedy zapewni komfort po ciężkim dniu, rewitalizując.

** Różowa pościel.
Różowy jest uważany za kolor czułości i pożądania. Różowa pościel poprawia nastrój, daje poczucie beztroski i komfortu.

** Brązowa pościel.
Brąz to kolor siły, niezawodności, zdrowego rozsądku i praktyczności. Brązowa pościel zapewni uczucie ciepła i stabilności, komfortu i zaufania, spokoju i witalności. Jest głównie męski.

** Żółta pościel.
Żółty to pozytywny i jasny kolor słońca. Żółta pościel doda Ci sił i wigoru, ciepła i dobrego samopoczucia. Żółte odcienie świetnie wzmacniają nerwy i pomagają radzić sobie z depresją.

Feng Shui w doborze koloru pościeli.

Wielbiciele starożytnej chińskiej nauki feng shui wiedzą, że wszystkie kolory są podzielone na yin i yang.

Kolory Yin to kolory, które mogą dać odprężenie i spokój: czarny, biały, niebieski, fioletowy, różowy, zielony.

Kolory Yang to kolory, które dodają energii i dają pozytyw: beż, żółty, złoty, pomarańczowy, czerwony, bordowy, brązowy i liliowy.

#design#wnętrza#decorhome
@ineksdesign
@ineks@ineks.eu
#wykończenie#remont#projekt#aranżacja#podklucz


MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS,

A MY Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY!
Made on
Tilda